Spolupracujte
s námi

Staňte se odběratelskou organizací Nábytkové banky Jihočeského kraje, z.s.

Žádost a smlouva

Prvním krokem je vyplnění Žádosti o uzavření smlouvy.
Dále prosíme o doložení výpisu ze spolkového rejstříku, případně se zakladatelské listiny, či společenské smlouvy. Vaši žádost zpracujeme a ozveme se Vám pro uzavření smlouvy. Po uzavření smlouvy bude potřeba uhradit vstupní poplatek.

Vstupní poplatky

Vstupní poplatek
pro rok 2021

1000 Kč

Vstupní poplatek
pro rok 2022

2900 Kč

Poplatky budou ze 100 % využity na chod Nábytkové banky Jihočeského kraje. Pokyny k platbě dostanete spolu s návrhem smlouvy k podpisu. V případě, že by byl členský poplatek jedinou překážkou pro vstup Vaší organizace mezi odběratele, můžeme vstoupit do jednání. Předsedkyně spolku bude posuzovat jednotlivé žádosti o snížení případně odpuštění poplatku individuálně.

A jak to probíhá dál?

Samotné služby Nábytkové banky JčK jsou pro klienty a NNO poskytováno bezplatně. Jediný poplatek, který si v případě nutnosti budeme muset účtovat, je úhrada dopravy. Na tuto skutečnost Vás však budeme vždy předem upozorňovat. V případě, že to situace dovoluje, prosíme Vás, abyste se snažili s klientem domluvit vlastní dopravu.

V případě, že se na Vás obrátí klient s prosbou o poskytnutí materiální pomoci, je vždy potřeba vyplnit Žádost o poskytnutí materiální pomoci. Žádost posoudíme a požadovanou pomoc připravíme případně budeme avizovat Na zpracování požadavků si v tuto chvíli vyhrazujeme 30denní lhůtu. Proto Vás prosíme o kooperaci a předávání žádostí s dostatečným předstihem. Vyřizování požadavků však zbytečně neodkládáme a snažíme se řešit v nejrychlejším možném termínu.