Spolupracujte
s námi

Staňte se odběratelskou organizací Nábytkové banky Jihočeského kraje, z.s.

Žádost a smlouva

Prvním krokem je vyplnění Žádosti o uzavření smlouvy.
Dále prosíme o doložení výpisu ze spolkového rejstříku, případně se zakladatelské listiny, či společenské smlouvy. Vaši žádost zpracujeme a ozveme se Vám pro uzavření smlouvy. Po uzavření smlouvy bude potřeba uhradit vstupní poplatek.

Vstupní poplatky

Vstupní poplatek
pro rok 2022

2500 Kč

Poplatky budou ze 100 % využity na chod Nábytkové banky Jihočeského kraje. Pokyny k platbě dostanete spolu s návrhem smlouvy k podpisu. V případě, že by byl členský poplatek jedinou překážkou pro vstup Vaší organizace mezi odběratele, můžeme vstoupit do jednání. Předsedkyně spolku bude posuzovat jednotlivé žádosti o snížení případně odpuštění poplatku individuálně.

A jak to probíhá dál?

Samotné služby Nábytkové banky JčK jsou pro klienty a NNO poskytováno bezplatně. Jediný poplatek, který si v případě nutnosti budeme muset účtovat, je úhrada dopravy. Na tuto skutečnost Vás však budeme vždy předem upozorňovat. V případě, že to situace dovoluje, prosíme Vás, abyste se snažili s klientem domluvit vlastní dopravu.

V případě, že se na Vás obrátí klient s prosbou o poskytnutí materiální pomoci, je vždy potřeba vyplnit Žádost o poskytnutí materiální pomoci. Žádost posoudíme a požadovanou pomoc připravíme případně budeme avizovat Na zpracování požadavků si v tuto chvíli vyhrazujeme 30denní lhůtu. Proto Vás prosíme o kooperaci a předávání žádostí s dostatečným předstihem. Vyřizování požadavků však zbytečně neodkládáme a snažíme se řešit v nejrychlejším možném termínu.